امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

کشف و معدوم سازی دو تن سوسیس و کالباس غیر استاندارد

emhaa

با حضور کارشناسان حقوقی استاندارد و نمایندگان دادستانی استان  ۲ تن فرآورده گوشتی غیر استاندارد در شهرک صنعتی شکوهیه معدوم شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان فرآورده های گوشتی غیر استاندارد مذکور ، بیش از ۲ تن سوسیس و کالباس که در بازرسی کارشناسان این اداره کل از یک کارخانه تولید فرآورده های گوشتی در قم کشف و پس از طی فرایند های قانونی معدوم شد .

این گزارش می افزاید : پس از انجام بازرسی های کارشناسان استاندارد استان موارد مشکوکی در یکی از واحد های تولیدی مشاهده شد که با انجام آزمون های بافت شناسی بر روی محصولات تولیدی مشخص گردید که نمونه های آزمون شده فاقد استاندارد بوده و از مواد غیر مجاز در تولید آن استفاده شده است .

گفتنی است ، بیش از ۲ تن فرآورده گوشتی غیر استاندارد کشف شده در سایت البرز سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم ، با حضور کارشناسان استاندارد معدوم شد .

شایان ذکر است اداره کل استاندارد بر فرآیند تولید فرآورده های گوشتی نظارت مستمر دارد و در صورت مشاهده تخلف از واحد های تولیدی با توجه به اهمیت موضوع با متخلفین برابر قوانین و مقررات برخورد می نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم