امروز: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

کسب رتبه برتر شاخص های ارزیابی عملکرد توسط اداره کل استاندارد در جشنواره شهیدرجایی استان قم

arzyabi

مدیر کل استاندارد استان گفت : طبق اعلام  جلسه شورای اداری استان در دوره ارزیابی سال ۱۳۹۶ در قسمت مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی ، اداره کل استاندارد استان قم جزو ۵ دستگاه برتر استان و رتبه سوم شاخص اختصاصی اعلام گردید  و  با اهداء لوح سپاس از تلاش های این اداره کل در راستای تحقق اهداف برنامه های عملیاتی سازمان تقدیر شد .

منصور فرزانه افزود : در این لوح سپاس که به امضای استاندار قم رسیده است با اعلام کسب رتبه سوم توسط اداره کل استاندارد استان در شاخص های اختصاصی بر اساس ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ از تلاش های پرسنل استاندارد استان تقدیر به عمل آمده است .

 همچنین در رتبه بندی کلی دوره ارزیابی سال ۹۶ نیز این اداره کل از بین ۴۸ اداره و نهاد مورد ارزیابی به رتبه ۸ استان صعود کرده که در مقایسه با رتبه های ۴۲ و ۳۷ در سالهای ۹۴ و ۹۵ و همچنین از بدو تاسیس اداره کل استاندارد استان تاکنون بی سابقه بوده است . 

ایشان  ضمن قدردانی و آرزوی توفیق خدمتگزاری روزافزون برای همه تلاشگران خانواده بزرگ استاندارد در عرصه استانداردسازی و ارتقا سلامت ، ایمنی و رفاه در کشور،  تاکید کرد : کسب این رتبه وظیفه کارکنان استاندارد را در راستای خدمت رسانی به مردم سنگین تر خواهد کرد و امیدواریم تا با پیشرفت در این عرصه افتخار کسب عناوین بالاتر نصیب این اداره کل گردد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم