امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

کسب رتبه اول توسط استاندارد استان قم در استاندارد سازی جایگاه های سی ان جی کشور

CNG

به گزارش روابط عمومی استان قم : بر اساس گزارشات دریافتی از سازمان ملی استاندارد و با استناد به بازرسی های مرحله ای از جایگاه های CNG و اقدامات انجام شده  در جهت رفع نواقص بحرانی جایگاه ها در تمامی استان های کشور ، اداره کل استاندارد استان به رتبه نخست کشور در زمینه استاندارد سازی جایگاه های CNG دست یافت .

 

مدیر کل استاندارد استان قم در این خصوص گفت : بازرسی از جایگاه های CNG با توجه به موضوع ایمنی جایگاه ها و اهمیت فوق العاده آن در ارتباط با مردم ، یکی از اولویت های مهم اداره کل استاندارد استان می باشد و با جدیت دنبال می شود .

منصور فرزانه عنوان کرد : در اجرای این طرح پس از مرحله اول بازرسی ها که از ابتدای سال ۹۴ آغاز گردیده است ، از مجموع ۴۲ جایگاه موجود در استان در نهایت تا امروز ۳۹ جایگاه از مجموع جایگاه های مستقر در استان قم موفق به استاندارد سازی در بازرسی مرحله اول شده اند که ضریب استاندارد سازی استان قم را به میزان ۹۳ درصد رسانده است که این میزان بالاترین ضریب استاندارد سازی در بین استان های کشور است  و با توجه به اولویت رفع کامل نواقص بحرانی از اواخر سال ۹۵ وارد فاز بازرسی ادواری از جایگاه ها شده است .

ایشان خاطر نشان کرد : نقش سایر دستگاه های ذیربط در اجرای این طرح حائز اهمیت است و استفاده از ظرفیت های قانونی دستگاه های مرتبط منجر به بهبود کیفیت استاندارد سازی جایگاه های CNG در استان بیش از پیش خواهد شد .

فرزانه ابراز امیدواری کرد : این طرح در مرحله بازرسی های ادواری سالانه نیز  با جدیت بیشتر تا زمان استاندارد سازی کامل و مستمر تمامی جایگاه های  موجود در استان ادامه داشته و تاثیر این کنترل و نظارت از سوی اداره کل استاندارد با همکاری ادارات ذیربط ، در تضمین ایمنی و سلامت شهروندان مشهود باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم