امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

پلمپ یک واحد تولید سوسیس و کالباس غیر استاندارد به دستور مراجع قضایی استان

polomp2

مدیر کل استاندارد استان در این خصوص گفت : این اقدام پیرو گشت مشترک نمایندگان دادستانی ، استاندارد ، نظارت بر غذا و دارو و سازمان صنعت معدن تجارت استان در بازرسی از یکی از واحدهای تولیدی فرآورده های گوشتی شهرک صنعتی شکوهیه با دستور مراجع قضایی انجام شد .

منصور فرزانه افزود : حضور واحد های متخلف در بازار عرضه این محصولات می تواند آسیب های جبران ناپذیری در عرصه سلامت و ایمنی غذایی شهروندان داشته باشد و موضوع فرآورد های گوشتی و رعایت نکات بهداشتی و استاندارد در تولید این فرآورده ها همواره مورد توجه ویژه مردم بوده است .

ایشان گفت : اداره کل استاندارد از گذشته تا کنون اهتمام ویژه ای نسبت به این موضوع داشته و از انجام هیچ اقدامی در راستای تحقق سلامت جامعه فروگذار نکرده است .

فرزانه عنوان کرد : اقدام به تولید سوسیس و کالباس غیر استاندارد و فاقد مجوز با نام تجاری حکمت و عرضه آن به مراکز عرضه از تخلفات مشهود این واحد تولیدی  است که پرونده حقوقی آن در جریان است و برابر قوانین و مقررات با آن برخورد خواهد شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم