امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

همزمان با سایر استانهای کشور در قم اجرا می شود : طرح ویژه کنترل بازار در ماه مبارک رمضان

baza1r

معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان قم در این خصوص گفت : این طرح با هدف نظارت بر عرضه محصولات مصرفی مردم در ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای برنامه های سازمان ملی استاندارد در استان قم اجرا شده و همچنان ادامه دارد .

سعید پروانه گفت : با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم نگاه ویژه به موضوع سلامت مردم ، در این طرح اقلام مورد مصرف مردم به ویژه در حوزه صنایع غذایی مورد نظارت و بازرسی دقیق کارشناسان و بازرسان این اداره کل قرار گرفته است .

ایشان تصریح کرد : هدف از اجرای این طرح جلوگیری از عرضه محصولات غیر استاندارد در بازار و حمایت از کالاهای استاندارد و با کیفیت ایرانی است .

او  افزود : اجرای این طرح و در ادامه آن نظارت مستمر اداره کل استاندارد بر مراکز عرضه محصولات ایرانی در نهایت منجر به افزایش کیفیت تولیدات استاندارد خواهد شد .

پروانه خاطر نشان کرد : اداره کل استاندارد در نمایشگاه ضیافت که به مناسبت ماه مبارک رمضان در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد نیز حضور پر رنگی داشته است . 

گفتنی است بر اساس آمار و اطلاعات سازمان ملی استاندارد استان قم یکی از استانهای پیشرو در ارتقای ضریب انطباق کالاهای تولیدی استان با استاندارد های ملی در کشور است .   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم