امروز: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

همایش آشنایی با استاندارد مصنوعات طلا و پیشگیری از قاچاق در قم برگزار شد

tala va ghachagh2

 به گزارش روابط عمومی استاندارد استان : در این همایش که با حضور کارشناس سازمان ملی استاندارد و اعضای اتحادیه صنف طلا و جواهر استان برگزار شد  به تشریح استاندارد طلا و قوانین و الزامات آن و ضوابط تکلیفی ستاد مبارزه با قاچاق کالا پرداخته شد .

رجالی ، کارشناس طلا و جواهر سازمان ملی استاندارد گفت : با توجه به تصویب قانون جدید سازمان ملی استاندارد در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن از سوی دولت نقش سازمان در نظارت بر عرضه مصنوعات طلا پر رنگ تر از گذشته شده و دامنه اختیارات سازمان در این خصوص افزایش پیدا کرده است .

مدیر کل استاندارد استان قم در این همایش گفت : حرکت تولید کنندگان مصنوعات طلا به سمت استاندارد سازی موجب جلب رضایت هر چه بیشتر مردم و در نهایت به سود تولید کننده نیز خواهد شد .

فرزانه با اشاره به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است گفت : کالای ایرانی باید به سمت ارتقای کیفیت پیش برود تا توان رقابت با کالاهای خارجی مشابه را داشته باشد .

ایشان همچنین در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان. تاکید کرد : با واحد های متخلف و عرضه کنندگان مصنوعات غیر استاندارد برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم