امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

نظارت استاندارد بر نمایشگاه بهاره استان قم

bahare

اداره کل استاندارد استان قم
روابط عمومی
فرم تهیه خبر
تیتر خبر نظارت استاندارد بر نمایشگاه بهاره استان قم

لید خبر
بازرسان استاندارد با حضور فعال خود در نمایشگاه بهاره استان قم از عرضه محصولات مشمول استاندارد اجباری که فاقد علامت هستند جلوگیری می کنند .

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی استان قم : بازرسان شرکت بازرسی تایید صلاحیت شده توسط اداره کل استاندارد در قالب گروه های بازرسی بر نحوه عرضه محصولات مشمول استاندارد اجباری در نمایشگاه بهاره استان قم نظارت مستمر دارند .
مدیر کل استاندارد استان قم در این خصوص گفت : هر سال در آستانه فرا رسیدن ایام نوروز نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه بهاره در استان قم شروع به کار می کند که هدف آن عرضه محصولات مرتبط سبد نوروزی مردم است که برخی از این محصولات مشمول مقررات استاندارد اجباری است و در صورت عرضه ، این نوع کالاها باید علامت استاندارد داشته باشند .
منصور فرزانه اضافه کرد : اداره کل استاندارد در انجام یکی از وظایف مهم خود بازرسی های مستمر و موثر از این نمایشگاه را طبق سنوات گذشته در دستور کار خود دارد و در صورت برخورد با تخلفات برابر قانون برخورد خواهد کرد .
او خاطر نشان کرد : حضور بازرسان اداره کل یا شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده در این نمایشگاه باعث جلوگیری از تخلفات احتمالی در خصوص ارائه فراورده های غیر استاندارد می شود و تاثیر بسزایی در افزایش ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد دارد .
ایشان ابراز امیدواری کرد : ارمغان این نظارت دقیق و مستمر توسط اداره کل استاندارد و نهادهای ذیربط ، افزایش سلامت و ایمنی برای مردم شریف استان باشد .

تهیه و تنظیم : مسئول روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم