امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

نامگذاری سالن ورزشی اداره کل استاندارد استان قم به نام شادروان مجتبی جعفریان

Untitled-4

سالن ورزشی اداره کل استاندارد استان قم به نام شادروان مجتبی جعفریان ، نامگذاری و با حضور پدر و مادر محترم ایشان افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم ، مدیر کل استاندارد استان ، در این مراسم بر لزوم نهادینه شدن ورزش در اداره کل و استفاده بهینه از امکانات ورزشی اشاره کردند و بر اهمیت موضوع ورزش و سلامت در بهبود روند کاری پرسنل تاکید نمودند . وی همچنین از تلاش های کمیته ورزش و سلامت اداره کل و همه دست اندرکاران این امر قدردانی کردند .

این گزارش می افزاید : سالن ورزشی اداره کل استاندارد، جهت استفاده پرسنل اداره کل و خانواده ایشان در نظر گرفته شده و در راستای فعالیت های کمیته ورزش و سلامت اداره کل به برنامه های خود ادامه خواهد داد .

در پایان این مراسم که با حضور پرسنل محترم اداره کل و خانواده ایشان برگزار گردید ، با اهداء لوح سپاس به خانواده شادروان مجتبی جعفریان ، از زحمات ایشان قدردانی به عمل آمد .

لازم به ذکر است ، شادروان مجتبی جعفریان از کارمندان نمونه ی این اداره بوده و به پاس احترام و یادبود ایشان ، این سالن ورزشی به نام ایشان افتتاح گردید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم