امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

ممنوعیت بهره برداری از سرسره های آبی استخر دریا

estakhr

ممنوعیت بهره برداری از سرسره های آبی استخر دریا

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم : استفاده از سرسره های آبی در استخر دریا ممنوع شد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم اعلام کرد : با توجه به بازرسی های به عمل آمده از تجهیزات مستقر در استخر دریای قم دو دستگاه سرسره آبی مستقر در آن مجموعه بر اساس استاندارد های ملی مربوطه مردود بوده و بهره برداری از آنها تا زمان رفع کلیه موارد عدم انطباق ، صدور مجوز بهره برداری سالانه توسط شرکت بازرسی و تایید این اداره کل ، مطلقا ممنوع می باشد .

لازم به ذکر است بر اساس گزارش کارشناسان استاندارد ، سرسره های نصب شده در آن مجموعه از نوع سرسره های پارکی بوده و قابل نصب در استخرها و مجموعه های تفریحی آبی نمی باشد.

بدیهی است مسئولیتها و عواقب ناشی از عدم پایبندی به تعهدات بر عهده مالک و بهره بردار مجموعه خواهد بود و در صورت عدم اقدام مقتضی جهت جمع آوری تجهیزات مذکور و یا مشاهده هرگونه بهره‌برداری، این اداره کل به استناد تبصره ۴ ماده ۹ قانون اصلاح قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد ایران، ناگزیر به جلوگیری از استفاده احتمالی از تجهیزات فاقد گواهی استاندارد (پلمب تجهیزات) و برخورد قانونی با متخلفین می باشد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

۹۳۱۰۲۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم