امروز: جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

مدیران کنترل کیفیت واحد های تولیدی زیر ذره بین استاندارد

zarebin

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم ، با توجه به تغییر و بازنگری روش اجرایی صدور تمدید تعلیق ابطال و رفع تعلیق پروانه کاربرد علامت استاندارد و بر اساس تجدید نظر روش اجرایی، یکی از شرایط تمدید پروانه کاربرد علامت استاندارد بررسی عملکرد مدیر کنترل کیفیت واحد تولیدی است.
این گزارش می افزاید : در هنگام ابطال پروانه استاندارد واحد تولیدی عملکرد مدیر کنترل کیفیت توسط کارگروه ماده هفت آیین نامه تایید صلاحیت علمی و فنی مدیران کنترل کیفیت انجام می شود. و به تخلفات احتمالی ایشان مطابق ماده ۱۵ آیین نامه فوق الذکر رسیدگی می شود .
بر همین اساس در سه ماه گذشته به تخلفات برخی از مدیران کنترل کیفیت در حوزه صنایع ساختمانی و غذایی رسیدگی شده و بر اساس قوانین و مقررات با ایشان برخورد شده است .
همچنین این اداره کل علاوه بر انجام برخورد های قانونی ، در جهت احقاق حقوق مدیران کنترل کیفیت از واحد های تولیدی و کارفرمایان نیز تمام تلاش خود را به کار بسته و مواردی را هم به سرانجام رسانده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم