امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

فراخوان سازمان ملی استاندارد ایران برای حضور در رقابت بین المللی

faraghan

فراخوان سازمان ملی استاندارد ایران برای حضور در رقابت بین المللی

در رقابت ویدیویی سال ۲۰۱۶ سازمان بین المللی استاندارد ( ایزو ) ، جهانی بدون استانداردهای بین المللی را به تصویر درآورید و نشان دهید زندگی بدون استانداردهای مورد اعتماد برای کیفیت، ایمنی، انطباق و غیره تا چه اندازه دشوار خواهد بود.
برای مشارکت در این رقابت، به مواردی که در جهان عاری از استانداردهای بین المللی کارکرد نخواهند داشت یا به آن اعتماد اندکی خواهد بود بیندیشید و آن رویداد را در یک ویدیوی ۱۵ ثانیه ای به تصویر درآورید. خالق ویدیوی برنده جایزه نقدی به مبلغ ۱۵۰۰ فرانک سوئیس را بدست خواهد آورد و به هر یک از سه ویدیوی برتر دیگر در این مسابقه مبلغ ۵۰۰ فرانک سوییس جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
مهلت ارسال فیلم های این مسابقه ۱۵ آگوست ۲۰۱۶ (برابر با ۲۵ مرداد ۱۳۹۵) خواهد بود. هر یک از شرکت کنندگان می تواند حداکثر ۳ فیلم ارسال نماید.
این رقابت ویدیویی، بخشی از رویداد روز جهانی استاندارد در ۱۴ اکتبر است که موضوع امسال آن “استانداردها اعتماد می آفرینند” خواهد بود.
روز جهانی استاندارد در ۱۴ اکتبر هر سال گرامیداشت این رویداد بین المللی از سال ۱۹۷۰ است که با همکاری سه سازمان بین المللی ISO، IEC و ITU از تلاشها و همکاریهای هزاران کارشناس در بخش های دولتی و خصوصی که با صرف وقت و انرژی خود به تدوین استانداردهای بین المللی می پردازند تقدیر به عمل می آید.
استانداردهای بین المللی ارایه کننده اجماع میان کارشناسان ارشد جهان در بخش های صنعتی، انرژی، تجهیزات، حمل و نقل، سیستم های مدیریت، تغییرات اقلیمی، بهداشت، ایمنی، اطلاعات و فناوری های ارتباطات است. این کارشناسان با به اشتراک گذاشتن دانش خود در خدمت منافع عمومی به گرد هم می آیند تا استانداردهای بین المللی ایی را تدوین نمایند که پیوند دهنده ما با شیوه های ارتباطی قابل اعتماد، دستورالعمل ها و چارچوبهای مورد اعتماد برای همکاری است.
گفتنی است ، علاقمندان برای شرکت در این مسابقه ، می توانند ویدیوی تهیه شده را با عنوان” مسابقه ویدیویی ۲۰۱۶ ایزو ” به نشانی standard@isiri.org.ir ارسال و با شماره ۳۲۸۰۷۰۴۵- ۰۲۶ تماس حاصل نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم