امروز: شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

عزم جدی برای پیشبرد امور استاندارد حلال

mobaleghi

در دیدار مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال سازمان ملی استاندارد ایران با فقیه ناظر بر امور حلال کشور که با حضور مدیر کل استاندارد استان قم و رئیس گروه نظارت براجرای استانداردهای حلال سازمان ملی استاندارد برگزار شد بر لزوم توجه بیشتر به پبشبرد روند امور مرتبط با صدور نشان حلال در کشور تاکید شد .

فقیه ناظر بر امور حلال کشور در این دیدار گفت : اهتمام سازمان ملی استاندارد ایران برای تامین زیر ساخت ها و تدوین ساز و کار حقوقی و دستور العمل های مربوطه نقش مهمی در پیشبرد امور خواهد داشت .

آیت الله مبلغی ضمن تاکید بر لزوم تدوین آیین نامه اجرایی صدور نشان استاندارد حلال با تایید شورای فقهی حلال در آینده نزدیک افزود : شورای فقهی حلال ظرفیت بسیار مهمی است که در صورت برنامه ریزی دقیق نقش بسیار موثری در ایجاد جایگاه صحیح و شایسته برای موضوع استاندارد حلال در جامعه ایفا خواهد نمود .

مدیر کل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی ، آرایشی ، بهداشتی و حلال سازمان ملی استاندارد ایران نیز در این دیدار با اشاره به نقش تاثیر گذار آیت الله مبلغی به عنوان فقیه ناظر بر امور حلال  گفت: سازمان ملی استاندارد تاکنون اقدامات مثبتی را در جهت تامین امکانات و زیر ساخت های استاندارد حلال در کشور انجام داده است

غلامرضا امینی افزود : با تهیه و تدوین ساختار حقوقی و آئین نامه اجرایی صدور نشان استاندارد حلال گام مهم دیگری در این راستا برداشته خواهد شد .

مدیر کل استاندارد استان قم نیز آمادگی کامل خود را برای تاسیس دبیرخانه نشان حلال در استان قم اعلام کرد .

مجید آوری فرد ابراز امیدواری کرد با انجام اقدامات لازم و همکاری همه جانبه مسئولین ذیربط، صدور نشان استاندارد حلال در کشور تسهیل شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم