امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

سمینار آموزشی آشنایی با استاندارد غذای حلال در قم برگزار شد

halalll

سمینار آموزشی آشنایی با استاندارد غذای حلال در قم برگزار شد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم عنوان کرد : سمینار آموزشی آشنایی با استاندارد غذای حلال در سالن همایش اداره کل استاندارد استان قم برگزار شد .
در این سمینار که به همت انجمن مدیران کنترل کیفیت استان و با حضور دکتر محمد علی شجاعی مشاور عالی سازمان ملی استاندارد ایران و زهره غنوی رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد های حلال این سازمان برگزار شد ، به تبیین موضوع و اهمیت استاندارد حلال در تجارت جهانی و بویژه کشورهای اسلامی پرداخته شد .
در آغاز این سمینار آیت الله انصاری قمی در خصوص موازین شرعی و فقهی غذای حلال و دغدغه های مرتبط با ورود مواد اولیه و افزودنی هایی با منشاء حرام در بازار مواد غذایی مورد نیاز مردم و همچنین ضرورت کنترل و نظارت بر آن مطالب مهمی را مطرح نمود .
این سمینار با هدف آشنایی مدیران کنترل کیفیت و کارشناسان دستگاه های اجرایی با ضوابط و نحوه پیاده سازی استاندارد ملی غذای حلال و باید ها و نباید های مرتبط با این موضوع برگزار شد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم