امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

سمینار آموزشی آشنایی با استاندارد غذای حلال در قم برگزار شد

halalll

سمینار آموزشی آشنایی با استاندارد غذای حلال در قم برگزار شد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم عنوان کرد : سمینار آموزشی آشنایی با استاندارد غذای حلال در سالن همایش اداره کل استاندارد استان قم برگزار شد .
در این سمینار که به همت انجمن مدیران کنترل کیفیت استان و با حضور دکتر محمد علی شجاعی مشاور عالی سازمان ملی استاندارد ایران و زهره غنوی رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد های حلال این سازمان برگزار شد ، به تبیین موضوع و اهمیت استاندارد حلال در تجارت جهانی و بویژه کشورهای اسلامی پرداخته شد .
در آغاز این سمینار آیت الله انصاری قمی در خصوص موازین شرعی و فقهی غذای حلال و دغدغه های مرتبط با ورود مواد اولیه و افزودنی هایی با منشاء حرام در بازار مواد غذایی مورد نیاز مردم و همچنین ضرورت کنترل و نظارت بر آن مطالب مهمی را مطرح نمود .
این سمینار با هدف آشنایی مدیران کنترل کیفیت و کارشناسان دستگاه های اجرایی با ضوابط و نحوه پیاده سازی استاندارد ملی غذای حلال و باید ها و نباید های مرتبط با این موضوع برگزار شد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم