امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اداره کل استاندارد استان قم

سامانه نظارت بر وسایل تفریحی

استاندارد کلیه تجهیزات بازی بر اساس مصوبات شورای عالی استاندارد، مشمول مقررات استاندارد اجباری است و فعالیت کلیه تجهیزات تفریحی اعم از تجهیزات شهربازی، زمین بازی، سازه های بادی، آبی و … بدون تاییدیه از سازمان ملی استاندارد ایران ممنوع می‌باشد. همچنین لازم است مراحل مختلف ساخت، نصب و بهره برداری از تجهیزات مذکور تحت نظارت و تایید بازرسان سازمان ملی استاندارد ایران صورت گیرد.

لذا کلیه تولیدکنندگان، واردکنندگان و بهره برداران تجهیزات بازی صرفنظر از اینکه این وسایل در چه مکانی مورد استفاده قرار گیرد (شهربازی، بوستان، مهد کودک، پارک بادی، استخر، رستوران و …)، ملزم به ثبت نام در سامانه و انجام بازرسی از تجهیزات بازی جهت اخذ گواهی بهره برداری استاندارد می باشند.

همچنین هموطنان عزیزمان می توانند لیست کلیه تجهیزات بازی استاندارد شده در سطح کشور را از طریق منوی «گزارشات مردمی» مشاهده نموده و در صورت آگاهی از فعالیت تجهیزات بازی و زمین بازی غیر استاندارد یا فاقد تاییدیه از این اداره کل، بلافاصله مراتب را از طریق منوی «ارسال نظرات» و یا «معرفی یک شهربازی جدید» جهت پیگیری به این اداره کل منعکس فرمایید.

سامانه نظارت بر وسایل تفریحی به آدرس : http://isad.isiri.org.ir

گزارشات مردمی به آدرس: http://isad.isiri.org.ir/mainpage.php?Mode=1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم