امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

دیدار اعضای انجمن تحقیق و توسعه استان با مدیرکل استاندارد

tahghigh

در دیدار اعضای انجمن تحقیق و توسعه استان با مدیرکل استاندارد عنوان شد :

استفاده از ظرفیت تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی درجهت استانداردسازی و ارتقا کیفیت تولیدات استان قم.

در اولین جلسه هماهنگی بررسی زمینه های همکاری اداره کل استاندارد و انجمن تحقیق و توسعه استان بر لزوم هم افزایی واحدهای تحقیق و توسعه واحدهای صنعتی برای ارتقا کیفیت تولیدات و توسعه استانداردسازی در استان تاکید شد.

مدیر کل استاندارد استان در این دیدار گفت : استفاده از ظرفیت های علمی و تخصصی  واحدهای  تحقیق و توسعه صنعتی در جهت ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی و ایجاد توان رقابت در بازارهای داخلی و بین المللی همواره مورد تاکید سازمان ملی استاندارد بوده است .

منصور فرزانه افزود : انجمن تحقیق و توسعه می تواند با استفاده از ظرفیت های بالقوه خود در این زمینه گام های مفید و موثری بردارد و مدیران کنترل کیفیت و کارشناسان استاندارد استان را به سمت شکوفایی استعداد ها و افزایش توان علمی در همه زمینه ها سوق دهد .

ایشان با اشاره به نقش مهم تحقیق و توسعه در فرایند تولید و اصلاح فرایند ها خاطر نشان کرد : تحقیق و توسعه باید نقش پررنگ تری را در واحد های تولیدی ایفا کند .

او گفت : از دیگر امور مهمی که می توان از پتانسیل های انجمن برای تحقق آن به صورت بهینه استفاده کرد ، موضوع تدوین استاندارد های جدید و کمک به ویرایش و بازنگری استاندارد های فعلی است .

گفتنی است در این دیدار بر نقش و تاثیر همکاری طرفین در راستای فرهنگ سازی مثبت در زمینه استانداردسازی در جامعه نیز تاکید شد .

شایان ذکر است ، انجمن تحقیق و توسعه استان با هدف همکاری در جهت ایجاد سیستم های استاندارد تحقیق و توسعه ، بدست آوردن راه های بهینه افزایش کمیت و کیفیت محصولات ، افزایش بهره وری ، توسعه فرهنگ پژوهش در واحد های صنعتی و مواردی از این دست تاسیس شده و به کار خود ادامه می دهد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم