امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

دو آزمایشگاه بومی استان قم به جمع آزمایشگاه های مجاز و مورد تایید ستاد مبارزه با قاچاق کالا در کشور پیوستند

labb

اداره کل استاندارد استان قم
روابط عمومی

دو آزمایشگاه بومی استان قم به جمع آزمایشگاه های مجاز و مورد تایید ستاد مبارزه با قاچاق کالا در کشور پیوستند.
از سوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری ، دو آزمایشگاه از استان قم به عنوان آزمایشگاه مجاز در زمینه آزمون فرآورده های نفتی به گمرک ایران معرفی شدند .

شرح خبر
به گزارش روابط عمومی استاندارد استان قم : آزمایشگاه های آزما نانو سیستم مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و شایان گستر مستقر در شهرک صنعتی شکوهیه که از آزمایشگاه های تایید صلاحیت شده همکار اداره کل استاندارد استان هستند پس از پیگیری های مستر این اداره کل و حمایت های موثر استانداری قم توسط ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری به عنوان آزمایشگاه های مجاز در زمینه آزمون فرآورد های نفتی صادراتی به گمرک ایران معرفی شدند .
بر این اساس نتایج آزمون این دو آزمایشگاه در زمینه آزمون فرآورده ها و مشتقات نفتی تولیدی و صادراتی مورد تایید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و کارگروه مرکزی استاندارد سازی فرآورده های نفتی خواهد بود و این امر در تسریع و تسهیل و رفع موانع فرآیند تولید و صادرات این نوع محصولات استان تاثیر گذار است .
شایان ذکر است این موضوع با توجه به تعداد اندک آزمایشگاه های مجاز ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سراسر کشور برای استان قم به عنوان یکی از سه قطب تولید مشتقات نفتی در سطح کشور که علی رغم محدودیت ها و مشکلات موجود در عرصه استاندارد سازی این محصولات نیز پیشتاز است ، بسیار حائز اهمیت است .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم