امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

دوره آموزشی ایمنی در مهد کودک ها با همکاری اداره کل استاندارد استان قم برگزار گردید

amoozesh1

 به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم، مهندس واعظی پور بابیان این مطلب اظهار کرد :

دوره آموزشی ایمنی در مهد کودک ها به همت اداره کل بهزیستی استان قم و با همکاری اداره کل استاندارد استان برگزار گردید .

وی افزود : در این دوره که مربیان مهدهای کودک استان قم در آن حضور داشتند به موضوع استاندارد های اجباری و تشویقی در حوزه فعالیت مهد کودک ها توسط خانم مهندس نیری ، کارشناس اداره نظارت بر اجرای استاندارد خدمات و معیار های مصرف انرژی سازمان ملی استاندارد ایران ، پرداخته شد و مباحث پیرامون آن مورد بررسی قرار گرفت .

ایشان همچنین اظهار کردند : موضوع مهد کودک ها با توجه به ارتباط مستقیم با سلامت جسمی و روحی کودکان ، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و اظهار امیدواری کردند ، استاندارد سازی تجهیزات زمین های بازی در مهد کودک ها با همکاری اداره کل بهزیستی به بهترین نحو و در کمترین زمان انجام پذیرد .

مدیر کل بهزیستی استان قم نیز در ابتدای جلسه به بیان مسائل و مشکلات فرا روی بهزیستی استان در خصوص استاندارد سازی مهد های کودک اشاره کرده و اظهار داشتند : همه مهد های کودک استان موظف به پیروی از قوانین و مقررات موجود هستند و علی رغم سیاست های آن اداره کل در راستای کاهش اخطارها و تذکرها ، با واحد های متخلف برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد .

 

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم ۹۳۰۵۲۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم