امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

دوره آموزشی آشنایی با استاندارد های سوهان و نشان حلال در قم برگزار شد

soohan

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم  : دوره آموزشی آشنایی با استاندارد های سوهان و نشان حلال در سالن همایش اداره کل استاندارد استان قم برگزار شد .

 روابط عمومی استاندارد استان قم عنوان کرد : این دوره آموزشی با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی استان قم و با حضور فعالان اتحادیه سوهانی ها در استان قم برگزار شد .

رئیس اداره امور آزمایشاههای اداره کل استاندارد در این دوره گفت : استاندارد سوهان با توجه به پتانسیل های فراوان استان قم در این زمینه قابلیت تبدیل شدن به یک استاندارد منطقه ای را دارد .

فاطمه عاملی اضافه کرد : واحد های صنعتی و صنفی تولیدی سوهان باید تمام توان و تلاش خود را در راستای تحقق بخشیدن به این موضوع به کار گیرند و با استاندارد سازی تجهیزات و کارگاه های تولیدی خود زمینه ساز تدوین استاندارد منطقه ای سوهان گردند  .

او تاکید کرد : برقراری ساز و کار های مرتبط با استاندارد در واحد های تولیدی و تدوین استاندارد منطقه ای سوهان در نهایت منجر به رشد و شکوفایی بیش از پیش این صنعت در استان خواهد شد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم