امروز: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

دوازده سال حبس ، مجازات تولید و عرضه روغن موتور غیر استاندارد با جعل برندهای معروف

ghanoon

 به گزارش روابط عمومی استاندارد استان قم ، صاحب یک کارگاه تولیدی غیرمجاز  که مبادرت به تولید و بسته بندی روغن موتور غیر استاندارد نموده و با جعل علامت استاندارد با نام های تجاری معتبر از جمله  توتال ، شل ، انرژی سوپر و جهش ، محصولات خود را به بازار عرضه می کرد ، با بررسی های کارشناسان استاندارد و انجام بازرسی های مداوم شناسایی و پس از طی مراحل قانونی به تحمل ۱۲ سال حبس تعزیری محکوم شد .

مدیر کل استاندارد استان در این خصوص گفت : تمام تلاش اداره کل استاندارد برای جلب رضایت مردم و پیگیری حقوق عامه در خصوص لزوم ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد است و عدول از این هدف برای خاطیان برخورد قانونی به دنبال خواهد داشت .

منصور فرزانه افزود : در سالهای گذشته موارد متعددی تخلف از قوانین و مقررات استاندارد در استان به ثبت رسیده و پس از پیگیری های حقوقی اداره کل استاندارد منجر به صدور حکم قطعی برای متخلفین شده است .

ایشان خاطر نشان کرد : اداره کل استاندارد در راستای احقاق حقوق عامه با تمام توان پیش خواهد رفت و در این راه از همه پتانسیل ها و ظرفیت های قانونی موجود بهره خواهد برد .

او با اشاره به نقش مهم اداره کل استاندارد در تولید کالای با کیفیت ایرانی تاکید کرد : استاندارد به عنوان یه مفهوم ارزشمند باید در جامعه نهادینه شود و نشان استاندارد به عنوان یک نشان اطمینان بخش می بایست اولین چیزی باشد که مردم در مواجهه با یک کالا به آن توجه می کنند .

مدیر کل استاندارد از مردم خواست تا در هنگام خرید با دقت در نشان استاندارد و گزارش تخلفات احتمالی زمینه را برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی فراهم سازند .

فرزانه همچنین گفت : تولید استاندارد اولین گام در جهت ارتقای کیفیت کالای ایرانی است و این مهم تنها با حمایت همه جانبه مردم از تولیدات استاندارد محقق خواهد شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم