امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

در جلسه ای با حضور مدیران کل استاندارد و تعزیرات حکومتی استان قم مطرح شد : آغاز فصل جدیدی از همکاری های مشترک

tazirat1

در جلسه ای با حضور مدیران کل استاندارد و تعزیرات حکومتی استان قم مطرح شد :

 آغاز فصل جدیدی از همکاری های مشترک

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم  : در جلسه ای که با حضور مدیران کل استاندارد و تعزیرات حکومتی استان قم برگزار گردید بر تقویت همکاری های مشترک در راستای بهبود وضعیت موجود در مراکز عرضه تاکید شد .

مدیر کل استاندارد استان گفت : در گذشته فعالیت های مختلفی در راستای برخورد با تخلفات واحد های صنفی دراستان انجام شده است که باید با جدیت و برنامه ریزی بهتری نسبت به گذشته ادامه داشته باشد .

منصور فرزانه افزود : نظارت استاندارد بر یک واحد صنفی  به خصوص در حوزه اوزان و مقیاسها در نهایت به سود آن واحد خواهد بود .

او خاطر نشان کرد : برخورد با واحد های متخلف با استناد به بندهای قانونی در دستور کار جدی اداره کل استاندارد قرار دارد .

ایشان همچنین ابراز امیدواری کرد : با برنامه ریزی دقیقی که در سال جدید با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی استان انجام خواهد شد از بروز تخلفات احتمالی در حد قابل قبولی جلوگیری به عمل آید .

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان با اشاره به نقش استاندارد های اجباری در سلامت جامعه اشاره کرد : بسیاری از کالاهای مشمول استاندارد اجباری ، جزو کالاهایی هستند که از اهمیت بالایی در ارتباط با زندگی مردم برخوردارند .

مهدی ریاضی افزود : نظارت بر واحد های صنفی و مراکز عرضه ی محصولات مشمول مقررات استاندارد اجباری باید با دقت بیشتری نسبت به گذشته انجام شود تا از بروز تخلفاتی که سلامت جامعه را به خطر می اندازد جلوگیری به عمل آید .

ایشان همچنین با اشاره به اهمیت همکاری های مشترک با اداره کل استاندارد تاکید کرد : اداره کل تعزیرات حکومتی استان آمادگی هر گونه کمک به استاندارد در چارچوب قوانین و مقررات را داشته و از هیچ کوششی برای تحقق اهداف مشترک دریغ نخواهد کرد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم