امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

جایگاه صنعت موتور سیکلت در استان قم به عنوان یک جایگاه ملی نیازمند تقویت است

mootor

مدیرکل دفترهماهنگی امور استانهای سازمان ملی استاندارد ایران بر لزوم به کارگیری فناوری های روز و کار آمد صنعت موتورسیکلت دنیا در خطوط تولید واحدهای داخلی تاکید کرد .

فریدون بلغاری در بازدید از خطوط تولید واحد تولیدی نیرو موتورشیراز در استان قم، گفت : با به کار گیری فناوری های روز در خطوط تولید داخلی می توان شاهد رشد صنعت موتورسیکلت در کشور و منطقه باشیم.

ایشان با تاکید بر جایگاه تولید موتورسیکلت به عنوان یک قطب صنعتی در استان قم افزود : جایگاه این صنعت در استان با توجه به حضور ۲۰ واحد تولیدی و ۹۹ نام تجاری که بیش از ۴۰ درصد کل تولیدات کشور را شامل می شود ، یک جایگاه ملی و از ویژگی های بارز استان است و باید در جهت رشد و پیشبرد اهداف آن ، تلاش مضاعف صورت پذیرد.

او همچنین با اعلام آمادگی سازمان در جهت همکاری با صنعت موتور سیکلت، اظهار کرد  : واحد تولیدی نیرو موتور شیراز و همه واحد های فعال در این عرصه بایستی ضمن همکاری تنگاتنگ با سازمان ملی استاندارد ایران ، مشارکت فعال تری در تدوین و تجدید نظر و ارتفاء سطح استاندارد های مرتبط با موتور سیکلت داشته باشند .

مدیر کل دفتر هماهنگی امور استانهای سازمان ملی استاندارد ایران ابراز امیدواری کرد  : در آینده گامهایی در جهت حل موانع و مشکلات پیش روی این صنعت در سازمان ملی استاندارد برداشته شود .   

همچنین در این بازدید ، منصور فرزانه ، مدیر کل استاندارد استان قم و کارشناسان استاندارد استان ، نیز ایشان را همراهی نمودند .

 

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم