امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

 تشدید نظارت بر مراکز عرضه در ایام نوروز ۹۷

nezarat97

تشدید نظارت بر مراکز عرضه در ایام نوروز ۹۷

نظارت دقیق و مستمر بر توزیع و عرضه محصولات مصرفی مردم در روزهای پایانی سال و ایام نوروز سال ۱۳۹۷ توسط بازرسان اداره کل استاندارد استان انجام می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم: در روزهای پایانی سال ۱۳۹۶ و در ایام تعطیلات نوروزی ، اداره کل استاندارد قم در جهت انجام وظایف قانونی و  جلب رضایت مردم ، نظارت خود را در مراکز عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری تشدید خواهد کرد .

همه ما می دانیم که استان قم به عنوان چهار راه مواصلاتی کشور استانی زائر پذیر از نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران با فرهنگ ها و سلایق مختلف است . بر همین اساس وظیفه نهاد ها و ادارات استان در راستای رسیدگی به خواسته های مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

بی شک مهمترین دغدغه هر شهروند یا مسافر سلامت و امنیت کالاهایی است که خریداری می کند و این وظیفه ما را برای نظارت دقیق بر عملکرد مراکز عرضه محصولات مصرفی مردم دو چندان می کند .

اداره کل استاندارد نیز طبق سنوات گذشته طرح نظارت و کنترل مراکز عرضه در روز های پایانی سال و ایام نوروز را با جدیت دنبال می کند و در همین راستا بازرسان اداره کل و شرکت های بازرسی همکار اداره کل با انجام بازرسی های مستمر و دقیق این وظیفه مهم را انجام داده اند و این مهم تا پایان نوروز ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت .

بی تردید در صورت مشاهده تخلفات احتمالی از سوی توزیع کنندگان کالاهای مشمول استاندارد اجباری ، برابر قوانین و مقررات با آنها برخورد خواهد شد .

اداره کل استاندارد استان قم ضمن آرزوی روزهای خوش در سال ۱۳۹۷ برای همه همشهریان و مسافرین عزیز امیدوار است بتواند قدم کوچکی در راستای ارتقای کیفت و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و ترویج فرهنگ استاندارد بردارد .

شایان ذکر است همشهریان گرامی می توانند برای تایید اصالت پروانه استاندارد هر محصول کد ده رقمی درج شده در زیر علامت استاندارد را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال نمایند تا مشخصات دقیق محصول اعم از نام تولید کننده و اعتبار یا عدم اعتبار پروانه استاندارد را ملاحظه نمایند . همچنین در صورت مشاهده تخلف از واحد های صنفی توزیع کننده محصولات مشمول استاندارد اجباری می توانند مراتب را از طریق شماره تماس ۱۵۱۷ به اطلاع کارشناسان این اداره کل برسانند .

 

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم