امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

تشدید نظارت بر مراکز عرضه در ایام نوروز ۹۵

bazresi1

 تشدید نظارت بر مراکز عرضه در ایام نوروز ۹۵

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم  : در روزهای پایانی سال ۱۳۹۴ و ایام نوروز،  نظارت دقیق بر عملکرد مراکز عرضه محصولات مصرفی مردم توسط بازرسان اداره کل استاندارد استان انجام شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم: از روزهای پایانی سال ۱۳۹۴ و در ایام تعطیلات نوروزی ، اداره کل استاندارد قم در جهت جلب رضایت مردم ، نظارت خود را در مراکز عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری تشدید کرده است .

موقعیت استان قم به لحاظ فرهنگی ، مذهبی و جغرافیایی ، موقعیتی منحصر به فرد است . با توجه به اینکه این استان به عنوان پایتخت علمی و مذهبی جهان تشیع و در چهار راه مواصلاتی کشور قرار دارد و همه ساله میزبان میلونها زائر و گردشکر از اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران است . این مهم ، اولویت موضوع رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه های مختلف را دو چندان می کند .

رسیدگی به امور زائرین و گردشگرانی که این استان را برای سفر خود انتخاب می کنند می تواند نقش بسزایی در ترغیب ایشان به انتخاب دوباره و چند باره این استان برای سفرهای آتی داشته باشد .

یکی از مهمترین دغدغه های مردم در سفر به هر شهری ، سلامت و امنیت محصولات و کالاهایی است که با اهداف مختلف خریداری می کنند و کالاهای توزیع شده در مراکز عرضه می بایست این اطمینان را به مردم بدهند که نظارت دقیق و کافی بر روی آنها انجام گرفته است .

اداره کل استاندارد استان قم نیز در همین راستا و مطابق سنوات گذشته ، کنترل و نظارت بر مراکز عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری را با جدیت بیشتر ادامه داده است . در روزهای پایانی سال ۱۳۹۴ و همچنین در ایام نوروز سال ۱۳۹۵ این موضوع در اولویت برنامه های این اداره کل قرار گرفته و بازرسان اداره کل ، حضوری فعال در مراکز عرضه استان داشتند .

 (ذکر این نکته ضروری است که در صورت مشاهده ی تخلفات احتمالی در خصوص توزیع کالاهای مشمول استاندارد اجباری ، ابتدا کالاهای فاقد مجوز و بی کیفیت از مراکز عرضه جمع آوری و سپس با متخلفین ، برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد . )

امیدواریم ، اداره کل استاندارد استان قم بتواند با اقداماتی که در این راستا انجام داده است  ، قدم کوچکی در راستای ارتقای کیفیت در جامعه و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و ترویج فرهنگ استاندارد برداشته باشد .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم