امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

تجلیل از بانوان خانواده استاندارد قم به بهانه روز زن ومیلاد با سعادت حضرت زهرا (س)

Untitled-5

به مناسبت میلاد سراسر نور و سرور سرور زنان عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله مراسم روز زن در اداره کل استاندارد استان قم  برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم ، به مناسبت سال روز خجسته و پر برکت میلاد با سعادت بانوی دو عالم ، صدیقه طاهره ، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، مراسم روز زن در اداره کل استاندارد استان قم برگزار گردید .

در این مراسم که مهندس واعظی پور مدیر کل ، مهندس پروانه معاون و خانم مهندس عاملی دبیر کمیته بانوان اداره کل در آن حضور داشتند، در ابتدا ، حجه الاسلام و المسلمین مجیدی ( امام جماعت اداره کل ) به بیان فضائل و کرامات مولود عزیز این روز پرداختند و نقش بی بدیل این بانوی گرانقدر را در سه بعد تربیت فرزند ، احترام و اکرام والدین و همسری امیر المومنین علیه السلام ، یاد آور شدند.

در ادامه جلسه محمد رضا واعظی پور نیز از زحمات بانوان شاغل در اداره و همچین همسران پرسنل اداره کل تقدیر و تشکر نموده و اذعان داشتند زنان به عنوان بزرگترین حامی در کانون گرم خانواده نقش مهمی را ایفا می کنند و حضور آنها موجب دلگرمی همسرانشان بوده و ایشان را در انجام وظایف اداری یاری می کند.

در پایان مراسم با اهداء لوح سپاس از زحمات بانوان شاغل در اداره کل و همسران پرسنل اداره کل تقدیر و تشکر به عمل آمد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم