امروز: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

تایید صلاحیت آزمایشگاهها بر اساس روش اجرایی ۱۱۱/۲۰۸/ر

جهت تایید صلاحیت آزمایشگاهها بر اساس روش اجرایی ۱۱۱/۲۰۸/ر موارد به شرح ذیل جهت استحضار اعلام می گردد :

    1. فرایند ارزیابی و تایید صلاحیت کلیه متقاضیان اعلام شده به این مرکز مطابق با روش اجرایی جدید انجام گردد .
    2. شماره گواهینامه مطابق با لیست دریافت شده از آن اداره کل ، صادر خواهد گردید و برای درخواستهای خارج از لیست مذکور شماره گواهینامه تخصیص نخواهد گرفت .
    3. کلیه آزمایشگاههای همکار تایید شده بر اساس روش اجرایی مذکور که نیز دارای گواهینامه تایید صلاحیت بر اساس استاندارد ۱۷۰۲۵ از این مرکز میباشند ، از تاریخ این نامه به بعد گواهینامه آزمایشگاه همکار آنها مجاز به تمدید نمیباشد و میبایست جهت افزایش دامنه کاربرد گواهینامه تایید صلاحیت بر اساس ۱۷۰۲۵ ، از این مرکز اقدام نمایند .
    4. مابقی آزمایشگاههای همکار دارای گواهینامه ، مطابق با برنامه اجرایی صادر شده از سوی این مرکز ، مجاز به تمدید اعتبار مطابق با روش اجرایی جدید میباشند .
    5. با توجه به اینکه اعتبار گواهینامه های آزمایشگاههای همکار مطابق با روش اجرایی جدید دو ساله میباشد ، جهت تعیین تکلیف تعرفه خدمات تایید صلاحیت که به صورت سالیانه تعریف شده است ، خواهشمند است با اداره کل حقوقی و مدیر کل ذیحسابی سازمان مکاتبه و استعلام گردد . اعلام نظر در این مورد جزء وظایف این مرکز نمیباشد .

| کلیه متقاضیان دریافت گواهینامه تایید صلاحیت بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 از مرکز ملی  ، میبایست پس از استقرار استاندارد و تهیه مدارک و مستندات لازم بر اساس الزامات استاندارد مذکور و گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز ، درخواست تایید صلاحیت را از طریق سامانه تایید صلاحیت به نشانی WWW.naci.isiri.gov.ir برای این مرکز ارسال نمایند . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۱۹۰۹-۸۸۹۴۹۱۸۶ تماس حاصل نمایید . |

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم