امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

بیش از هشتاد درصد تجهیزات فعال درشهر بازی هاوبوستان های استان قم،موفق به اخذ تایید از اداره کل استاندارد شدند

shahr

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم ، مدیر کل استاندارد استان ،با بیان این مطلب افزود:

با استناد به آخرین اطلاعات موجود ، در حال حاضر ۱۳ مجموعه تفریحی اعم از شهر بازی ، بوستان و پارک در سطح استان فعالیت دارند که به طور کلی ۲۳۷ تجهیز ، در آنها مستقر شده است .

بر این اساس ،و با پیگیری قابل تقدیرکارشناسان اداره کل استاندارد استان ، تامقطع پایان اردیبهشت سال ۹۳ ، ۱۹۰ تجهیز(معادل ۸۱ درصد تجهیزات ) در۱۳ شهر بازی و بوستان ، موفق به اخذ تایید از این اداره کل شده و به صورت قانونی درحال فعالیت می باشند و ۴۷ تجهیز دیگر هنوز موفق به اخذ تایید از این اداره کل نشده اند.

مهندس واعظی پور ضمن تاکیدبرنقش مهم استانداردسازی  تجهیزات شهربازی ها در سلامت جامعه افزود: ۴۷ تجهیز غیر استاندارددر۴ شهر بازی نیز با اخذ تعهد از بهره برداران آنها تعطیل شده اند و در حال حاضر فعالیتی ندارند.

این گزارش می افزاید ، در راستای حفظ امنیت و سلامت عمومی مردم وبراساس مصوبات شورای عالی استاندارد ، کلیه تجهیزات و وسایل بازی مورد استفاده در شهربازیها، پارک‌ها و فضاهای تفریحی مشمول مقررات استاندارد اجباری بوده و متولیان موظفند قبل ازهرگونه بهره‌برداری نسبت به اخذ مجوزهای لازم از سازمان ملی استاندارد ایران اقدام نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم