امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

بهار استاندارد در پرتو نظارت بر مراکز عرضه

baza1r

بهار استاندارد در پرتو نظارت بر مراکز عرضه

مدیر کل استاندارد استان قم : با نظارت دقیق بر عملکرد مراکز عرضه از منظر ارائه کالاهای استاندارد ،  بهاری ایمن و استاندارد را تجربه کنیم .

مدیر کل استاندارد استان قم عنوان کرد : با آمدن روزهای پایانی سال ۱۳۹۳ و استشمام بوی بهار سال نو ، اداره کل استاندارد قم در جهت جلب رضایت میلیونها زائرو گردشگر ، نظارت خود را در مراکز عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری تشدید می کند .

واعظی پور گفت : موقعیت استان قم به لحاظ فرهنگی ، مذهبی و جغرافیایی ، موقعیتی منحصر به فرد است . با توجه به اینکه این استان به عنوان پایتخت علمی و مذهبی جهان تشیع و در چهار راه مواصلاتی کشور قرار دارد همه ساله میزبان میلونها زائر و گردشکر از اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران است . این مهم ، اولویت موضوع رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه های مختلف را دو چندان می کند .

او افزود : رسیدگی به امور زائرین و گردشگرانی که این استان را برای سفر خود انتخاب می کنند می تواند نقش بسزایی در ترغیب ایشان به انتخاب دوباره و چند باره این استان برای سفرهای آتی داشته باشد .

ایشان همچنین خاطر نشان کرد : یکی از مهمترین دغدغه های مردم در سفر به هر شهری ، سلامت و امنیت محصولات و کالاهایی است که با اهداف مختلف خریداری می کنند و کالاهای توزیع شده در مراکز عرضه می بایست این اطمینان را به مردم بدهند که نظارت دقیق و کافی بر روی آنها انجام گرفته است .

مدیر کل استاندارد استان قم تاکید کرد : اداره کل استاندارد استان قم نیز در همین راستا و مطابق سنوات گذشته در نظر دارد تا کنترل و نظارت بر مراکز عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری را با جدیت بیشتر ادامه دهد . به همین منظور در روزهای پایانی سال این موضوع در اولویت برنامه های این اداره کل قرار گرفته و بازرسان اداره کل ، حضوری فعال در مراکز عرضه استان دارند .

واعظی پور پیش بینی کرد : در ایام منتهی به سال ۱۳۹۳ علاوه بر کنترل معمول بازارهای داخل استان ، به دلیل تمرکز زائرین و مجاورین و دسترسی سریعتر آنها به فروشگاه های مشرف به مشاهد مشرفه ی استان قم ، بیش از یکصد بازرسی از فروشگاه های اطراف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و مسجد مقدس جمکران انجام شود.

(ذکر این نکته ضروری است که در صورت مشاهده ی تخلفات احتمالی در خصوص توزیع کالاهای مشمول استاندارد اجباری ، ابتدا کالاهای فاقد مجوز و بی کیفیت از مراکز عرضه جمع آوری و سپس با متخلفین ، برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد . )

او ابراز امیدواری کرد : اداره کل استاندارد استان قم بتواند با اقداماتی که در این راستا انجام می دهد ، قدم کوچکی در راستای ارتقای کیفیت در جامعه و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و ترویج فرهنگ استاندارد بردارد.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

۹۳۱۲۲۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم