امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

بازدید رئیس استاندارد کشور پاکستان از گروه صنعتی لینا در استان قم

pakestann

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم : رئیس استاندارد کشور پاکستان به همراه هیات اعزامی ، از واحد های تولیدی گروه صنعتی لینا واقع در شهرک صنعتی شکوهیه بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم  برکت سعید مامون،  رئیس استاندارد پاکستان، خالد محمد صدیق مشاور وزیر علوم و فناوری پاکستان و هیات همراه در سفر به استان قم ضمن زیارت بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) از خط تولید ، آزمایشگاه های و بخش های مختلف این گروه صنعتی بازدید کردند  و در جلسه ای با مدیر کل استاندارد استان و مدیران شرکت مذکور به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند .

«برکت سعید مامون» با بیان اینکه موضوع نشان حلال در تولید مواد غذایی از موضوع های مطرح در کشور پاکستان است، اظهار کرد: ما ترجیح می دهیم که محصول هایی که به صورت حلال تولید می شوند را از کشورهایی مانند جمهوری اسلامی ایران تهیه کنیم.

مدیرکل استاندارد قم در این جلسه با اشاره به ویژگی های استان قم و حضور تعداد بسیاری گردشگر و زائر حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) از کشورهای گوناگون جهان در قم از جمله مردم کشور پاکستان که برای زیارت و یا تحصیل علوم دینی به این استان می آیند، اشاره کرد و گفت: استان قم نزدیک به دو هزار واحد تولیدی و صنعتی دارد که حدود ۳۰۰ واحد آن مشمول مقررات استاندارد اجباری هستند.
منصور فرزانه خاطرنشان کرد: در این استان حدود ۲۰ آزمایشگاه فنی استاندارد داریم که سه آزمایشگاه در زمینه مواد غذایی فعال هستند و شرکت لینا نیک نیز یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید صنایع غذایی در استان قم است.

در این بازدید محمد علی شجاعی مشاور عالی سازمان ملی استاندارد ایران، سعید حسنی کارشناس بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران و سعید پروانه معاون ارزیابی انطباق و فاطمه عاملی رئیس اداره امور آزمایشگاه های اداره کل استاندارد استان قم این هیات را همراهی می کردند. 

 

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم