امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

اکران طرح پویش کالای استاندارد ایرانی می خرم در بیش از ۳۰ نقطه از شهر قم

tablighat

       به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم این اقدام به مناسبت هفته استاندارد و با همکاری شرکت های بازرسی و آزمایشگاه ها و مراکز آموزشی همکار مستقر در استان انجام شد و بازتاب گسترده ای در بین مردم داشت .

این گزارش می افزاید : پویش خرید کالای استاندارد ایرانی مدتی است با هدف آشنایی هر چه بیشتر مردم با استاندارد و تشویق و ترغیب مردم به خرید کالاهای با کیفیت و استاندارد ایرانی از سوی سازمان ملی استاندارد در سراسر کشور اجرایی شده است .

در همین راستا اداره کل استاندارد استان قم نیز همگام با سایر استانهای کشور در اقدامی تحسین برانگیز این پویش را در سطح وسیعی از شهر تبلیغ و ترویج کرد و با نصب بیش از ۳۵ بنر گام بلندی در این حرکت فرهنگی و اجتماعی برداشت .

شایان ذکر است خرید کالای استاندارد ایرانی زمینه ساز تحقق رونق اقتصادی و از بین رفتن بیکاری و در نهایت رسیدن به اهداف مطلوب در حوزه اقتصاد مقاومتی خواهد شد .

اداره کل استاندارد صمیمانه از همشهریان محترم تقاضا دارد تا با پیوستن به این پویش گام موثری در این جهت بردارند و در پیشرفت و آبادانی ایران عزیز سهیم باشند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم