امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

اولین موتور سیکلت برقی استاندارد کشور در استان قم

motorbarghi

اولین موتور سیکلت برقی استاندارد کشور در استان قم

مدیر کل استاندارد استان قم : اولین موتور سیکلت برقی کشور در استان قم موفق به اخذ مجوز استاندارد شد .
مدیر کل استاندارد استان عنوان کرد : برای اولین بار در کشور ، شرکت نیرو موتور شیراز پس از طی مراحل مختلف ، اعم از بازرسی و نمونه برداری کارشناسان استاندارد از خط تولید و انجام آزمون های استاندارد و کسب نتایج قبولی ، موفق به اخذ گواهی تایید نوع موتور سیکلت های برقی خود از اداره کل استاندارد استان قم شد. .
منصور فرزانه گفت : ۲۰ استاندارد مجزا برای آزمون موتور سیکلت وجود دارد که واحد های تولیدی موظفند برای اخذ گواهی تایید نوع محصولات خود از این ۲۰ آزمون به سلامت عبور کنند .
او یاد آور شد : استاندارد های مربوط به موتور سیکلت بنزینی و برقی متفاوت می باشد . تفاوت گواهی تایید نوع موتور سیکلت برقی و بنزینی در انجام آزمون های باتری و توان برای موتور های برقی است . ضمنا در موتور سیکلت های برقی آزمون های مصرف سوخت و مخزن سوخت به جهت عدم کاربرد صورت نمی پذیرد .
مدیر کل استاندارد استان گفت : در حال حاضر برای موتور سیکلت های وارداتی ۲۷ استاندارد و برای موتور سیکلت های تولید داخل ۱۷ استاندارد اجباری تعریف شده است .
ایشان خاطر نشان کرد : موتور سیکلت های برقی دارای مزیت عدم آلایندگی زیست محیطی و صوتی هستند و با توجه به محدودیت سرعت ، دارای ضریب ایمنی بیشتری نسبت به موتور سیکلت های رایج مورد استفاده در سطح شهر برای راکبان و عابران پیاده هستند .
او همچنین اضافه کرد : نصب برچسب مشخصات بر روی موتور سیکلت ها اجباری بوده و همشهریان محترم می توانند در صورت مشاهده موارد فاقد برچسب یا مشکوک به استفاده از برچسب جعلی ، نام محصول و آدرس فروشگاه را به شماره ۱۰۰۰۲۵۳۱۵۱۷ پیامک نمایند تا پیگیری های لازم در این خصوص انجام گیرد .
روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم