امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

اهمیت ویژه دولت به موضوع استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت کالاها و خدمات

shoora

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم  : اولین جلسه کارگروه استاندارد سازی و ارتقا کیفیت کالا و خدمات استان با حضور رئیس و اعضاء کارگروه  برگزار شد .

در این جلسه که با حضور مسئولین ذیربط دستگاه های اجرایی ، مدیر کل استاندارد استان به عنوان دبیر کارگروه و به ریاست معاون امور عمرانی استانداری برگزار گردید به تشریح وضعیت استاندارد در سطح استان و تببین وظایف کارگروه پرداخته شد .

معاون امور عمرانی استاندار ،گفت : استاندارد از نقش و اهمیت ویژه ای در زندگی روزمره مردم برخوردار است و فرهنگ سازی و ترویج استاندارد در جامعه می تواند آگاهی مردم را نسبت به این مقوله افزایش داده و در نهایت با تبدیل این آگاهی به مطالبه ی عمومی  منجر به ارتقا کیفیت کالا و خدمات در جامعه شود .

محسن بهشتی با اشاره به تصویب نامه شماره ۵۱۵۵۱ مورخ ۲۴/۴/۱۳۹۴ هیات وزیران ، اضافه شدن این کارگروه ، ذیل شورای برنامه ریزی و توسعه استان را نشان دهنده اهمیت ویژه دولت به موضوع استانداردسازی و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات دانست و ضمن تاکید بر استفاده از استاندارد در برندسازی و توسعه اقتصادی استان خواستار فعالیت بنیادی این کارگروه در قالب کمیته های فنی شد.

او همچنین تاکید کرد : تعامل بین اداره کل استاندارد و دستگاه های اجرایی زمینه ساز تحقق و تبلور هر چه بیشتر و موثر تر استاندارد در جامعه خواهد شد .

ایشان با اشاره به اهمیت این تعامل تاکید کرد : ادارات و سازمان هایی مثل آموزش و پرورش و صدا و سیما با توجه به داشتن پتانسیل های فراوان در حوزه فرهنگ سازی عمومی می توانند نقش بسزایی در ترویج فرهنگ استاندارد در جامعه داشته باشند .

لازم به ذکر است این جلسه به دبیری منصور فرزانه مدیر کل استاندارد استان  در محل دفتر معاونت امور عمرانی استانداری برگزار گردید .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم