امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل استاندارد و دانشگاه های استان قم با حضور معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد ایران

tafahoom

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل استاندارد و دانشگاه های استان قم  با حضور معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد ایران

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم  : تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل استاندارد و دانشگاه های استان قم به امضا رسید .

 روابط عمومی استاندارد استان قم عنوان کرد : در جلساتی جداگانه با حضور معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد ایران ، مدیر کل استاندارد استان و روسای دانشگاه قم و دانشگاه صنعتی استان ، تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل استاندارد استان قم و دانشگاه های قم منعقد شد .

معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به ظرفیت عظیم و بالقوه دانشگاه ها در حوزه تدوین استاندارد ، گفت : تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص پوشش استاندارد برای کلیه محصولات در سایه توجه و کمک هر چه بیشتر دانشگاه ها به این مقوله ی مهم و کاربردی ، سرعت بیشتری خواهد گرفت .

علی اباذری خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت های بالایی که در حوزه های مختلف علمی و تحقیقاتی در دانشگاه ها وجود دارد انتظار می رود مشارکت و همکاری دانشگاه ها با سازمان ملی استاندارد بیش از پیش ادامه داشته باشد .

معاون تدوین و ترویج استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران اضافه کرد : پرداختن به استاندارد در شرایط کنونی کشور یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و انتظار سازمان ملی استاندارد از دانشگاه ها این است که مقالات علمی معتبر در مسیر استاندارد و تجاری سازی قرار بگیرد و تاثیر آن در اقتصاد کشور و زندگی روزمره مردم مشاهده شود .

روسای دانشگاه قم و دانشگاه صنعتی نیز بر آمادگی دانشگاه ها برای برقراری ارتباط موثر با استاندارد تاکید کردند و ابراز امیدواری کردند با انعقاد این تفاهم نامه زمینه های همکاری هر چه بیشتر در زمینه تدوین و ترویج استاندارد فراهم شود .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم