امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

انتخاب رئیس اداره آموزش و استاندارد سازی اداره کل استاندارد به عنوان پژوهشگر برتر استان قم

pajohesh

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم : مهندس مهدی تولایی به عنوان پژوهشگر برتر در میان دستگاه های اجرایی  استان قم انتخاب شد .  

 روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم اعلام کرد : مهندس مهدی تولایی در ارزیابی های صورت گرفته توسط استانداری قم ، به عنوان پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی استان قم انتخاب گردید و از طرف استاندار و مدیر کل استاندارد استان قم  مورد تقدیر قرار گرفت .

در متن تقدیر نامه ای که به امضای محمد صادق صالحی منش رسیده آمده است :

  بی تردید رشد و شکوفایی و دستیابی ایران اسلامی به دستاوردهای ارزشمند در عرصه های مختلف ، مدیون مجاهدت های علمی مردان و زنان برومند و شایسته ای است که با تکیه بر نیروی ایمان ، عزمی راسخ و همت والا ، قلل رفیع علم و دانش را یکی پس از دیگری در نوردیده موجبات غرور ، عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آورند .

از اینکه با روند فعالانه و هوشمندانه با نو اندیشی و نو آوری به دانش ، پژوهش ، تولید علم و فهم عمیق و وثیق ارزش فوق العاده داده و با پژوهش و ترویج روحیه علمی با ایجاد محیطی شفاف ، پویا و معنوی برای فعالیتی هماهنگ با رویکرد اقتصاد ، فرهنگ ، عزم ملی و مدیریت جهادی نقش موثری را در غنا بخشیدن به پژوهش و فناوری بر عهده داشته اید ، سپاسگذاری نموده و توفیقات روز افزون جناب عالی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم .

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

۹۳۱۱۰۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress Themes 2012
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم