امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج کریمه اهل بیت سلام الله علیها

basij

به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره کل استاندارد استان قم:

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج کریمه اهل بیت سلام الله علیها

 روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم خبر داد : پایگاه مقاومت بسیج کریمه اهل بیت سلام الله علیها با حضور جانشین فرماندهی سپاه علی بن ابی طالب و فرمانده بسیج ادارات استان قم ، در اداره کل استاندارد استان افتتاح شد .

جانشین فرماندهی سپاه علی ابن ابی طالب قم گفت : حضور استاندارد در جامعه با توجه به حجم وسیع کالاهای مشمول استاندارد اجباری و لزوم نظارت قوی در همه حوزه های مرتبط با سلامت جامعه ، تنها با تفکر و تلاش بسیجی امکان پذیر است .

سرهنگ حافظی با اشاره به نقش بی بدیل استاندارد در حوزه امنیت و سلامت جامعه اضافه کرد :  در ۸ سال دفاع مقدس نیز کشور ایران به رغم اینکه با ۴۴ کشور به صورت مستقیم در جنگ بود ، به لطف الهی ، به رغم کمبود امکانات و نیروی انسانی به کمک عزم و اراده سربازان خمینی کبیر به حدی از بلوغ و آمادگی رسید که رژیم بعث و همه حامیان آنها مجبور شدند در برابر ایران زانو بزنند .

وی افزود : در این هشت سال در حدود نیمی از کشور به اشغال رژیم غاصب بعثی در آمد ، اما اراده آهنین ملت جوانان این مرز و بوم بر توان رزمی دشمن غالب شد و ما توانستیم دشمن را با همه امکانات فوق العاده خود به عقب برانیم و حتی یک وجب از خاک میهن عزیزمان را به آنها ندهیم .

ایشان همچنین خاطر نشان کرد : افتتاح پایگاه مقاومت بسیج با نام کریمه اهل بیت سلام الله علیها بسیار خوش یمن و از الطاف الهی است که شامل حال این اداره کل شده است . حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها همه سرمایه اهل قم است که با تاسی از ایشان تمام امور مهم و مشکل به سرمنزل مقصود خواهد رسید .

در این مراسم که با حضور پرسنل اداره کل استاندارد برگزار شد ، مدیر کل استاندارد استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این اداره کل اشاره کرد : ماموریت این اداره کل بسیار سنگین و حساس است و برای نیل به اهداف تعیین شده نیاز به ظهور و بروز تفکر بسیجی و تلاش همه جانبه برای دستیابی به آن می باشد .

محمد رضا واعظی پور افزود : این تفکر به حول و قوه الهی در پرسنل این اداره کل وجود دارد و به لطف الهی هر روز قوی تر خواهد شد .

*****

 

 

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم ۹۳۰۷۰۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم