امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج کریمه اهل بیت سلام الله علیها

basij

به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره کل استاندارد استان قم:

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج کریمه اهل بیت سلام الله علیها

 روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم خبر داد : پایگاه مقاومت بسیج کریمه اهل بیت سلام الله علیها با حضور جانشین فرماندهی سپاه علی بن ابی طالب و فرمانده بسیج ادارات استان قم ، در اداره کل استاندارد استان افتتاح شد .

جانشین فرماندهی سپاه علی ابن ابی طالب قم گفت : حضور استاندارد در جامعه با توجه به حجم وسیع کالاهای مشمول استاندارد اجباری و لزوم نظارت قوی در همه حوزه های مرتبط با سلامت جامعه ، تنها با تفکر و تلاش بسیجی امکان پذیر است .

سرهنگ حافظی با اشاره به نقش بی بدیل استاندارد در حوزه امنیت و سلامت جامعه اضافه کرد :  در ۸ سال دفاع مقدس نیز کشور ایران به رغم اینکه با ۴۴ کشور به صورت مستقیم در جنگ بود ، به لطف الهی ، به رغم کمبود امکانات و نیروی انسانی به کمک عزم و اراده سربازان خمینی کبیر به حدی از بلوغ و آمادگی رسید که رژیم بعث و همه حامیان آنها مجبور شدند در برابر ایران زانو بزنند .

وی افزود : در این هشت سال در حدود نیمی از کشور به اشغال رژیم غاصب بعثی در آمد ، اما اراده آهنین ملت جوانان این مرز و بوم بر توان رزمی دشمن غالب شد و ما توانستیم دشمن را با همه امکانات فوق العاده خود به عقب برانیم و حتی یک وجب از خاک میهن عزیزمان را به آنها ندهیم .

ایشان همچنین خاطر نشان کرد : افتتاح پایگاه مقاومت بسیج با نام کریمه اهل بیت سلام الله علیها بسیار خوش یمن و از الطاف الهی است که شامل حال این اداره کل شده است . حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها همه سرمایه اهل قم است که با تاسی از ایشان تمام امور مهم و مشکل به سرمنزل مقصود خواهد رسید .

در این مراسم که با حضور پرسنل اداره کل استاندارد برگزار شد ، مدیر کل استاندارد استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این اداره کل اشاره کرد : ماموریت این اداره کل بسیار سنگین و حساس است و برای نیل به اهداف تعیین شده نیاز به ظهور و بروز تفکر بسیجی و تلاش همه جانبه برای دستیابی به آن می باشد .

محمد رضا واعظی پور افزود : این تفکر به حول و قوه الهی در پرسنل این اداره کل وجود دارد و به لطف الهی هر روز قوی تر خواهد شد .

*****

 

 

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم ۹۳۰۷۰۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم