امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

افتتاح اولین مرکز آزمون هیدرواستاتیک مخازن CNG در استان قم

cng

به گزارش روابط عمومی استان قم : مرکز آزمون ناظران کیفیت خودرو ضمن دریافت گواهینامه تایید صلاحیت از اداره کل استاندارد استان ، با حضور مدیر کل استاندارد و مسئولین استان افتتاح شد .
مدیر کل استاندارد استان قم در این مراسم گفت : موضوع مخازن CNG خودرو های گاز سوز به عنوان یک دغدغه ی مهم که ارتباط مستقیم با امنیت جانی مردم دارد همواره مورد توجه استاندارد بوده است .
منصور فرزانه اضافه کرد : بر اساس نتایج طرحی که در سال ۱۳۹۵ در خصوص بازرسی های اولیه از مخازن تعدادی از تاکسی های استان انجام شد مشخص گردید که برخی از مخازن به هیچ عنوان قابلیت استفاده نداشتند و می بایست به سرعت معدوم شوند .
ایشان خاطر نشان کرد : مخازنی که دارای عیوب سطح سه هستند در واقع مانند یک بمب متحرک هستند که جان مردم را تهدید می کنند .
او همچین ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این مرکز به عنوان یک مرکز تخصصی و کاربردی در استان اظهار کرد : در راستای بستر سازی موضوع مخازن CNG ، در سالهای اخیر سه استاندارد در سازمان ملی استاندارد تدوین شد و به تصویب کمیته ملی تدوین استاندارد سازمان نیز رسید .
مدیر کل استاندارد همچنین یاد آور شد : در مراکز معاینه فنی خودرو حتما یک نماینده از شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده استاندارد وجود دارد که با بازرسی های اولیه مخازنی را که نیاز به انجام آزمون هیدرو استاتیک دارد را مشخص می کند و معاینه فنی خودرو هایی که مشمول این آزمون می شوند پس از تایید این مرکز آزمون و رفع نواقص احتمالی موفق به اخذ برگه معاینه فنی از مراکز مجاز می شوند .

مرکز آزمون هیدرو استاتیک مخازن CNG ناظران کیفیت خودرو توسط مهندس رحمان نیای مدیر کل دفتر فنی و حمل و نقل و ترافیک استانداری قم افتتاح شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم