امروز: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

اعلام آمادگی اداره کل استاندارد برای هر گونه همکاری در راستای ارتقای سلامت شهروندان

salamat

در جلسه مشترک استاندارد و اتحادیه صنف نانوایان قم مطرح شد :
اعلام آمادگی اداره کل استاندارد برای هر گونه همکاری در راستای ارتقای سلامت شهروندان

مدیر کل استاندارد در جلسه مشترک با رئیس اتحادیه صنف نانوایان و عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی قم گفت : اداره کل استاندارد استان آمادگی این را دارد تا در زمینه های مختلف مرتبط با سلامت شهروندان همکاری لازم را با اتحادیه صنف نانوایان داشته باشد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم : منصور فرزانه مدیر کل استاندارد در این جلسه با اشاره به اهمیت نان سالم در ارتقای سلامت همشهریان اظهار کرد : اداره کل استاندارد استان آمادگی لازم برای همکاری در حوزه آموزش ، فرهنگ سازی ، پیاده سازی استاندارد های مرتبط با حوزه آرد و نان و اصلاح استاندارد ها را دارد .
منصور فرزانه با اشاره به هزینه های هنگفت در حوزه درمان اضافه کرد : بهتر این است که هزینه های جاری مردم به جای درمان به سمت پیشگیری سوق پیدا کند و این موضوع در بین مردم نهادینه شود که استفاده از غذای سالم و به خصوص نان سالم سبوسدار می تواند نقش بسزایی در تحقق این هدف مهم ایفا کند .
رئیس اتحادیه صنف نانوایان قم نیز در این جلسه گفت : فرهنگ عمومی به سمتی سوق پیدا کرده که نان سالم سبوسدار و مطابق با استاندارد تبدیل به یک خواسته عمومی شده است .
دهناد با اشاره به اینکه موضوع سلامت مردم در اولویت اتحادیه است افزود : هماهنگی استاندارد ، دانشگاه علوم پزشکی و اتحادیه صنف نانوایان قم و انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک گام موثری در تحقق حداکثری سلامت همشهریان خواهد بود .
دو طرف در این جلسه به توافق رسیدند که موضوع نان سالم سبوسدار و استاندارد را در اولویت کاری خود قرارداده و تا حصول نتیجه پیگیری نمایند .
روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم