امروز: جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

اصلاحیه خبر مربوط به وضعیت آسانسور های اماکن دولتی و عمومی

asansor

به گزارش روابط عمومی استاندارد ، در اجرای طرح ویژه بازرسی ادواری آسانسور های دولتی و عمومی که با حمایت شورای برنامه ریزی و توسعه استان و همچنین ابلاغیه دادستان محترم قم کار خود را آغاز نموده است ، تا پایان آذر ماه امسال از تعداد ۳۲۴ مرکز و ۴۲۹ آسانسور منصوبه اعلام شده ، ۳۶۱ آسانسور دولتی و عمومی مورد بازرسی قرار گرفته است . از این تعداد ۹۹ آسانسور گواهی قطعی تاییدیه استاندارد دریافت نموده اند و مابقی آنها مراحل رفع نواقص را سپری می کنند. همچنین ۵۳ مرکز نیز فاقد آسانسور و یا عدم شمول مقررات استاندارد اجباری (هیدرولیکی) بوده اند .

گفتنی است ۳۴ شرکت فروشنده آسانسور زیر نظر سازمان صنعت معدن و تجارت استان مجاز به فعالیت و ۷ شرکت بازرسی فعال همکار استاندارد در استان قم وجود دارد . همچنین ۱۷ مورد ارزیابی و نظارت بر شرکت های بازرسی استاندارد انجا م شده و در سال ۱۳۹۶ تا امروز تعداد ۷۶۹ گواهی تایید استاندارد آسانسور اعم از دولتی، عمومی و خصوصی صادر  شده که مدت اعتبار آنها یک سال است .

شایان ذکر است اداره کل استاندارد ضمن تشکر از نهاد های ذیربط در راستای اجرای سیاست های کلان استان در خصوص ارتقای ایمنی و کیفیت ، این طرح را با جدیت هر چه بیشتر پیش خواهد برد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2018 اداره کل استاندارد استان قم