امروز: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

استفاده از ظرفیت تبلیغ برای ترویج حمایت از کالای استاندارد ایرانی

arafi

در دیدار مدیر کل استاندارد استان قم و معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم  بر لزوم تقویت همکاری های مشترک برای ترویج فرهنگ استفاده از کالاهای با کیفیت و استاندارد ایرانی تاکید شد .    

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد در این دیدار که با حضور کارشناسان ترویج و اطلاع رسانی اداره کل استاندارد و دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد با اشاره به اهمیت نهادینه شدن مطالبه کالاهای با کیفیت و استاندارد در میان عامه مردم بر لزوم انجام تبلیغات و برنامه های مناسب ترویجی برای تسریع در باور پذیری مردم تاکید شد .

مدیر کل استاندارد استان قم در این دیدار با اشاره به تصویب قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد در سال ۱۳۹۶ و ارتقای جایگاه استاندارد در قانون جدید گفت : اداره کل استاندارد پس از صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد برای واحد های تولیدی با حضور مدیران کنترل کیفیت در واحد های تولیدی و همچنین نمونه برداری و بازرسی از مراکز تولید و عرضه محصولات استاندارد کنترل خود را در جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی انجام می دهد .

مجید آوری فرد افزود : موضوع استاندارد و کیفیت باید تبدیل به یک مطالبه عمومی در جامعه شود تا به تبع آن واحد های تولیدی  ملزم به رعایت استاندارد و افزایش کیفیت در محصولات تولیدی خود شوند .

ایشان با اشاره به نقش مهم تبلیغات در تبیین موضوعات مختلف در جامعه اضافه کرد :  استفاده از ظرفیت عظیم تبلیغ در دفتر تبلیغات حوزه عملیه قم می تواند به نفود بیشتر مفاهیم کیفیت و استاندارد در جامعه کمک کند .

او همچنین اضافه کرد : فضای تبلیغ فضای تاثیر گذاری است که می توان با بهره گیری از محتوای جذاب و کاربردی به بهترین نحو از آن بهره برد .

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نیز با توجه به وجود ظرفیت های مهم در حوزه تبلیغ و ترویج بر آمادگی دفتر برای استفاده از محتوای غنی و موثر در فضای تبلیغ حدود ۱۱هزار روحانی اعزامی به نقاط مختلف تاکید کرد .

حجه الاسلام و المسلمین روستا آزاد ابراز امیداواری کرد با همکاری سازمان ملی استاندارد گام های موثری برای افزایش آگاهی مردم در خصوص تولیدات با کیفیت و استاندارد برداشته شود و مطالبه کالای با کیفیت به عنوان یک نتیجه مهم در جامعه نهادینه شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم