امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

استاندارد نقش فعال تری در نظارت بر کیفیت کالای ایرانی ایفا می کند

97nezarat

مدیر کل استاندارد استان قم گفت : سازمان ملی استاندارد در نظارت و کمک به بهبود کیفیت و ایمنی کالاهای ایرانی برای افزایش جلب اعتماد و رضایت خریدار و مصرف کننده ایرانی می بایست حضور پر رنگ تر و موثرتری از گذشته داشته باشد.

منصور فرزانه با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری افزود :  معظم له در تبیین شعار سال ۹۷ در مشهد مقدس موضوع حمایت از کالای ایرانی را در دو حوزه یکی وظایف و مسوولیت های دولت و دیگری مسوولیت مردم چه در نقش تولیدکننده و چه بعنوان مصرف کننده مورد اشاره قرار دادند. 

ایشان اضافه کرد : در همین راستا یکی از راهکارهای حمایت از کالای ایرانی در فضای رقابت با کالاهای خارجی توجه به استانداردسازی و ارتقا کیفیت کالای ایرانی است.

فرزانه خاطر نشان کرد : استانداردسازی هم به کاهش ضایعات و صرفه جویی مواد و منابع بویژه کاهش مصرف انرژی و اصلاح فرآیند تولید و درنهایت کاهش هزینه های تولید کمک می کند و هم در ارتقا و بهبود کیفیت و ایمنی محصول نهایی نقش بسیار موثر دارد.

مدیر کل استاندارد استان گفت : اعتقاد و توجه جدی تر صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی به دستیابی و رعایت استانداردها هم باعث ارتقا کیفیت و ایمنی کالای ایرانی در رقابت با کالای خارجی چه در بازار داخلی و چه در بازارهای صادراتی و هم باعث افزایش رضایت و اعتماد مردم در خرید و استفاده از کالای ایرانی می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes | Thanks to http://Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم