امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
اداره کل استاندارد استان قم

اجرای طرح ویژه بازرسی از وسایل بازی منصوبه در مهد کودک ها ، مهدهای قرآنی و پیش دبستانی های استان قم

shahr

به گزارش روابط عمومی استان قم : در این طرح که توسط بازرسان شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده استاندارد و درقالب تیم های بازرسی انجام شد ، ۲۳۳ مکان مورد ارزیابی قرار گرفت .
مدیر کل استاندارد استان در این خصوص گفت : از مجموع اماکن مورد ارزیابی که بر مبنای لیست های دریافت شده از نهاد های ذیربط انجام شد تعداد ۱۴ مورد تعطیل ، ۵۸ مورد فاقد وسیله و ۱۶۱ مورد دارای وسایل بازی بوده اند .
منصور فرزانه افزود : تعداد ۲۰ مورد از اماکنی که دارای وسایل بازی مشمول مقررات استاندارد اجباری بودند حاضر به همکاری در این خصوص نشدند و در نهایت ۱۴۱ مکان مورد بازرسی و ارزیابی نهایی قرار گرفته است .
او اضافه کرد : تعداد ۵۰۲ وسیله بازی در طول اجرای این طرح مورد بازرسی قرار گرفته که متاسفانه اکثر وسایل بازرسی مورد ارزیابی فاقد استاندارد های لازم بوده و مورد تایید این اداره کل نمی باشد .
ایشان خاطر نشان کرد : گزارش فنی این بازرسی ها به نهاد ها و سازمان های مرتبط ارسال شده و در خصوص خطرات عدم استاندارد سازی وسایل بازی مهد های کودک و پیش دبستانی ها و مهد های قرآنی هشدارهای لازم داده شده است .
مدیر کل استاندارد ضمن اعلام این خبر که در حال حاضر بازرسی از مراکز عرضه تجهیزات بازی تاب و سرسره در دستور کار این اداره کل بوده و با جدیت ادامه دارد ، ابراز امیدواری کرد : با اقداماتی که در راستای استاندارد سازی تجهیزات بازی مستقر در مهدهای کودک ، مهدهای قرآنی و پیش دبستانی های استان انجام می شود و اهتمام ویژه به موضوع سلامت و ایمنی عمومی جامعه ، اعتماد والدین گرامی بیش از پیش به مراکز مرتبط با فرزندان ایشان تقویت شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and WordPress 3.6 Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم