امروز: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

آیت‌الله علوی‌گرگانی: سازمان استاندارد وظایف مهمی بر دوش دارد

photo_2018-10-23_13-28-19
آیت الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید به وظایف مهم سازمان استاندارد کشور اشاره کرد و گفت: این سازمان مسئولیت های مهمی دارد چرا که توجه به امور غذایی کشور و دقت در استاندارد بودن همه مسائل، امر مهمی است که نباید ذره ای در آن تعلل شود.

آیت‌الله علوی‌گرگانی امروز در دیدار با رئیس سازمان استاندارد کشور طی سخنانی با تاکید بر انجام کارهای خیر و توجه به آخرت گفت: باید مراقب باشیم که گرفتار مادیات نشویم و بدانیم که کارهای دنیوی یک بازیچه است.

وی بیان داشت: مسئولیت امر مهم و حساسی است و کسی که مسئولیتی بر عهده دارد باید از هیچ خدمتی کوتاهی نکند و تنها به رضای خداوند فکر کند و بداند که با آن مسئولیتی که دارد می تواند عاقبت به خیر و یا عاقبت به شر شود.

این مرجع تقلید به وظایف مهم سازمان استاندارد کشور اشاره کرد و گفت: این سازمان بسیار مهم و حساس است و دارای مسئولیت های مهمی می باشد چرا که توجه به امور غذایی کشور و دقت در استاندارد بودن همه مسائل، امر مهمی است که نباید ذره ای در آن تعلل شود.

آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر لزوم نظارت بر کارها گفت: اگر کوچک‌ترین خیانتی در سازمان استاندارد کشور انجام شود شود جامعه دچار مشکل خواهد شد و ضرر آن گریبانگیر مردم است.

وی تاکید کرد: اگر دستگاه‌های کنترل‌کننده وجود نداشته باشند و نظارت کافی نباشد مشکلات زیادی در کشور ایجاد خواهد شد و از نظر فقه هم به این موضوع اشاره شده است.

آیت الله علوی گرگانی گفت: باید بدانیم که در کارها باید دلسوزی باشد و اگر دلسوزی در زمینه نظارت ها باشد، علاوه بر خدمات رسانی مطلوب تر آبروی کشور نیز حفظ می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to http://bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم