امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

آغاز به کار سامانه مدیریت بازرسی آسانسور

asansor

آغاز به کار سامانه مدیریت بازرسی آسانسور

مدیر کل استاندارد استان قم اعلام کرد : سامانه مدیریت بازرسی آسانسور در راستای خدمات روان و شفاف سازی بازرسی آسانسور فعال شد .

محمد رضا واعظی پور گفت : در راستای استقرار دولت الکترونیک در سازمان ملی استاندارد ایران جهت خدمت رسانی روان و شفاف در خصوص بازرسی آسانسور بر اساس استانداردهای جاری، سامانه مدیریت بازرسی آسانسور از تاریخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۳ در استان قم فعال گردیده است .

 وی افزود : پس از این تاریخ کلیه درخواستهای بازرسی آسانسور بایستی از طریق این سامانه صورت پذیرد. در این سامانه تمامی فرایند های در خواست بازرسی تا صدور تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در بستر اینترنت بصورت الکترونیکی انجام می گیرد و لازم است کلیه شرکتهای فروشنده آسانسور نسبت به ورود به سامانه مذکور از طریق پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل  به نشانی www.qomstandard.ir – منوی خدمات الکترونیکی – قسمت سامانه مدیریت بازرسی آسانسور – اقدام نموده و در قسمت فرم ثبت نام، مشخصات شرکت را به صورت آنلاین ثبت نمایند .

ایشان همچنین خاطر نشان کرد : پس از این تاریخ، از پذیرش هرگونه درخواست بازرسی غیر از روال سامانه مدیریت بازرسی آسانسور جلوگیری به عمل آمده و با شرکتهای بازرسی که خلاف این رویه اقدام نمایند به شدت برخورد خواهد گردید.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

۹۳۱۰۱۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: NewWpThemes.com | Thanks to bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Free WordPress themes gallery
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم