امروز: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

آغاز به کار آزمایشگاه برق و الکترونیک اداره کل استاندارد قم

bargh

آغاز به کار آزمایشگاه برق و الکترونیک اداره کل استاندارد قم

کارشناس برق و الکترونیک اداره کل استاندارد استان قم  : آزمایشگاه برق و الکترونیک اداره کل استاندارد استان قم با به روزترین تجهیزات به عنوان آزمایشگاه مرجع در صنعت برق و الکترونیک آغاز به کار کرد .

 کارشناس برق و الکترونیک اداره کل استاندارد اعلام کرد : این آزمایشگاه مجهز به وسایل و تجهیزات به روز در صنعت برق و الکترونیک بوده و توانایی انجام آزمون بر روی فرآورده هایی از قبیل انواع سیم و کابل برق و لامپ های الکتریکی و کم مصرف را دارد .

یوسف حاج عینی اضافه کرد : ضمن تجهیز و به روز رسانی آزمایشگاه ، آزمایش های متعددی بر روی نمونه های مختلف انجام شده و  با ارسال نمونه های مشابه به آزمایشگاه های همکار اداره کل استاندارد آزمون های مقایسه ای نیز در جهت تایید صحت انجام آزمون ها و استخراج مغایرت های احتمالی انجام پذیرفته که خوشبختانه هیچ نوع مغایرتی مشاهده نشده است .

وی همچنین اضافه کرد : در استان قم به عنوان یکی از قطب های تولید لامپ کم مصرف تعداد ۸ واحد تولیدی و در زمینه تولید سیم و کابل ۷ واحد فعال هستند .

وی همچنین خاطر نشان کرد  : آزمایشگاه برق و الکترونیک اداره کل آمادگی پذیرش نمونه های ارسالی از واحد های تولیدی استان را دارد و این اطمینان را داد که آزمون هایی که بر روی نمونه ها انجام می شود با نهایت دقت و صحت همراه خواهد بود .

لازم به ذکر است آزمایشگاه های مستقر در اداره کل استاندارد به عنوان آزمایشگاه های مرجع در سطح کشور شناخته می شود و نتایج آزمونی که از طریق این آزمایشگاه ها صادر می شود دارای بالاترین اعتبار از نظر دقت و صحت انجام آزمون هستند .

 

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان قم

۹۳۰۹۱۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl/, Hockey Trade Rumors and freewpthemesblog.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم