امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اداره کل استاندارد استان قم

آجر استاندارد ایرانی آذرخش در بازارهای بین المللی

azaraghsh

همزمان با اعطای پروانه استاندارد واحد چهارم آجر نمای آذرخش قم توسط رئیس مجلس شورای اسلامی ، اعلام شد :

آجر نمای استاندارد آذرخش قم با تنوع بیش از ۱۲۰۰ مدل به پنج قاره جهان صادر می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان واحد تولید آجر های نمای آذرخش به عنوان یکی از واحد های فعال در عرصه کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ، استاندار و معاونین ، مدیر کل صنعت معدن و تجارت ، مدیر کل استاندارد و جمعی از مدیران استان فاز ۴ توسعه خود را افتتاح کرد .

در این مراسم که با سخنرانی دکتر علی لاریجانی همراه بود از تلاش های مدیران و احد تولیدی در عمل به منویات مقام معظم رهبری در حوزه تولید اشتغال پایدار و همچنین مسئولین و مدیران ذیربط استان در راستای تسهیل ارائه خدمات دولتی تقدیر شد .

در پایان مراسم با حضور علی لاریجانی رئیس و نماینده مردم قم در مجلس  شورای اسلامی ، مهدی صادقی استاندار ، سیجانی رئیس سازمان صنعت معدن  تجارت و همچنین منصور فرزانه مدیر کل استاندارد استان پروانه کاربرد علامت استاندارد واحد تولیدی توسط دکتر لاریجانی به مدیریت واحد اعطاء شد .

شایان ذکر است با افتتاح فاز ۴ این واحد تولیدی که به صورت تمام مکانیزه بیش از ۱۲۰۰ مدل آجر تولید می کند و محصولات آن به پنج قاره جهان  صادر می شود ، گام بلندی در جهت کاهش بیکاری در استان و تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برداشته خواهد شد . 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

Powered by WordPress | Theme Designed by: http://newwpthemes.com | Thanks to Bazanoclegowa.republika.pl, Hockey Trade Rumors and Magazine WordPress Themes
طراحی سایت و بهینه سازی توسط خورشید تابان الکا
کلیه حقوق محفوظ است. | © 2019 اداره کل استاندارد استان قم